X
Menu
O květinách v mém životě

O květinách v mém životě

Věnuji se více než 10 let tvorbě dekorací a vazbě květin

Květiny mne doprovázejí v podstatě po celý můj život, vzpomínky z dětství jsou plné babiččiny záhrádky plné aster, jiřin, pivoněk, kopretin a jiných nádherných květin. Jako dnes vidím, jak kvetou, cítím, jak voní, slyším neutichající hmyz poletující nad květy a pravidelný  rytmus motyčky vedené babiččinou rukou při odplevelování. A nejvíce si pamatuji mou fascinaci nad vázou plnou květů na nedělním stole, jak neuvěřitelná krása se dá přesunout ze záhonku do pokoje, jaké kombinace se dají vytvořit a jakou radost dělají.

Můj podnikatelský duch se také projevil velmi brzy. Možná někdo z Vás potkal dvě malé holky jak prodávají u silnice z chatařských zahrádek uloupené narcisy a tulipány. Co kus, to pětikoruna. Prodaly jsme všechny.

Střední škola mně zavála trochu jiným směrem, ale myslím, že jen pro to, abych opět naplno pocítila sílu a přitažlivost květin, vrátila se k nim a zůstala jim věrná. Přes deset let jsem vázala květiny svým zákazníkům v malém krámku, který jsem se rozhodla uzavřít s příchodem druhého děťátka. Svou dílnu jsem však přesunula do místa svého bydliště a už vím, že květiny ze svého života jen tak nepustím…

Pokud se mě chcete na cokoliv optat

Neváhejte a klikněte na tlačítko kontaktovat

Kontaktujte mě